Oddychovka: hadi slither.io

slither.ioMožná si pamatujete na hru had z Nokie. Na starých modelech to byla jedna z asi dvou her dodávaných přímo s telefonem, takže si ji aspoň jednou zahrál snad každý. Hra, v níž ovládáte ve výběhu plazícího se hada, který jí „čtverečky“ a přitom se pokaždé prodlouží o jeden dílek. Cílem bylo nenarazit do okraje výběhu nebo sebe samého a sníst tolik čtverečků, aby had vyplnil celý obdelník.

Z osvědčeného principu vychází online oddychovka slither.io . Původně hra pro iOs je nyní hratelná v prohlížeči. Po otevření webu jen vyplníte libovolné herní jméno a otevře se vám obrazovka, na níž vidíte uprostřed svou malou žížalu a můžete s ní pomocí kurzorových kláves nebo myši manévrovat na všechny strany. Výběh je zdánlivě nekonečný, ale v pravém dolním rohu vidíte malou mapu a svou přibližnou polohu v ní.

Hadi slither.io

Místo čtverečků jíte světelné kuličky, které vás prodlouží a také zesílí. Čím kulička více svítí, tím je vydatnější. Při kliku na šipku nahoru nebo levé tlačítko myši (podle toho, čím hru ovládáte) můžete svého hada zrychlit, tím se ale při rychlém pohybu naopak postupně zmenšuje. A teď to zábavné.

Hadi slither.io

Hra je multiplayer, takže spolu s vámi ji v jeden moment hrají stovky jiných hráčů, kteří jsou na stejné mapě se svými hady. Pokud do někoho narazíte, zemřete a váš had se promění ve spousty výrazně svítících kuliček, čili potravu pro jiné. Oproti hadovi z Nokie se vám nic nestane pokud vjedete sám do sebe.

Přihlašovací obrazovka slither.io

Cílem hry je tedy stát se co největším a nejtlustším hadem, čehož můžete dosáhnout tak, že si nebudete nikoho všímat a jíst osamocené objevující se kuličky mimo hlavní roj, abyste náhodou do nikoho nenarazili. Nebo lépe, můžete být zákeřní a snažit se úmyslně vjíždět do cesty jiným hadům a následně konzumovat kuličky, které po nich zbudou. Když už jste opravdu dlouhý had, je snadné povýšit trápení menších žížalek na další level tím, že je celé obkroužíte vlastním tělem, jezdíte kolem nich a čekáte, kdy do vás narazí.

To je celé. Sněz nebo buď sněden.

Sdílejte článek:

Autor

Ondřej Pohorský

Autor poho.cz, tvůrce webů, obyvatel Brna, otec jednovaječných dvojčat, veslař a majitel Bromíka.

One thought on “Oddychovka: hadi slither.io”

  1. Great read! One of the best Google games for free on Android is Rise In Love. It is interesting and tough to play, you will love it!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *